Desinfekce COVIDOR

 

bezoplachová desinfekce COVIDOR jako roztok v kvalitě pro použití přímo na pokožku Vašich rukou dle specifikací Světové zdravotnické organizace (WHO). Pod tímto schváleným registračním číslem a recepturou bude tento výrobek vyráběn v české firmě Eurona by Cerny. Objednat ho bude možné v eshopu zde.

Desinfekce COVIDOR účinně likviduje bakterie, plísně a viry (SARS-CoV-2, Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, , influenza A virus H1N1, MHV, TGEV).

COVIDOR desinfekce bude v litrovém provedení, kde si ho budete moci dále rozlít do menších lahviček, nejlépe s rozprašovačem nebo dávkovačem na mýdlo. Eurona tyto náhradní lahvičky mívá v nabídce,  samozřejmě pokud to situace na trhu dovolí, budou k dispozici.

Cena za 1litr desinfekce COVIDOR je stanovena na 299Kč, pro registrované zákazníky u firmy Eurona bude účtován bez marže. Pokud nakupujete poprvé vyplňte prosím dotazník níže, nebo objednejte přímo na eshopu zde, heslo je 420-6635418383.

Maximální množství desinfekce COVIDOR na jednu objednávku je 12ks (obchodní balení), objednávky obsahující pouze 12ks desinfekce budou mít samozřejmě přednost v expedici. bude nastaveno tak, aby si každý z Vás mohl zakoupit dostatečné množství a zároveň se dostalo na všechny.

Používá se neředěný a díky obsahu glycerinu nevysušuje pokožku.

Určený k ošetření povrchů i pokožky rukou.

Nevhodný pro děti do 3 let.

Složení přípravku na základě doporučené receptury WHO
Ethanol (denaturovaný) 79,6 %
Peroxid vodíku (3 %) 5,0 %
Glycerol (98 %) 2,2 %
voda 13,2 %
Přípravek tedy obsahuje 79,6 % alkoholu (ethanol denaturovaný). Je charakteristický svou alkoholovou vůní.
Souhrn vlastností přípravku je k nahlédnutí na stránkách MZČR. Kompletní bezpečnostní list zpracováváme a bude také k dispozici.

 

Označení Anti-COVID nově COVIDOR vychází ze specifikací WHO pro tento produkt. Název si tedy nevymyslela společnost Eurona by Cerny a není jejich cílem na tomto výrobku v žádném případě vydělávat. Od příštího týdne (tedy od 23.3.2020) bude tento výrobek vyráběn bez přidané hodnoty, v ceně je započítána pouze mzda a dále náklady do distribuční sítě pro zajištění distribuce přímo tam, kam bude třeba.

Obrovský zájem o desinfekci COVIDOR

Již teď je o desinfekce obrovský zájem, proto pokud i vy byste potřebovali objednat, rozhodně neváhejte. Samozřejmě pokud budete s první objednávkou potřebovat mou pomoc, vyplňte níže dotazník, případně mě kontaktujte zprávou na telefonní číslo, abychom neztráceli mnoho času. 

Jsem neskutečně šťastná a hrdá, že mohu tuto českou firmu zastupovat a pomáhat tak dalším rodinám. Reagujeme tak na aktuální krizovou situaci a akutní potřebu dezinfekce napříč společností ve snaze co nejvíce pomoci, což je v tuto chvíli to jediné a zcela zásadní. Jménem firmy Eurony by Cerny děkuji za Vaši podporu a všichni Vám přejeme mnoho sil a optimismu.

Pin It on Pinterest

Share This