Vyberte stránku

DÁREK k objednávce Eurona by Cerny

 

Aviváž dle vlastního výběru na 55 praček

 

 

Díky registraci ZDARMA získáte celou řadu výhod.

Nakupujete za nižší ceny než jsou uvedeny v katalogu a výše marže se odvíjí podle výše objednaného zboží v předchozím měsíci.

Dárkový program Úspěšný START trvající 3 měsíce, kdy můžete získat každý měsíc hodnotný dárek a tím prvním je Aviváž dle vlastního výběru v hodnotě 199Kč na 55 praček.

Jen na Vás záleží, zda budete objednávat pro sebe nebo rodinu, kamarádky, přátele a využijete tak maximální výši 30% marži, která se vám automaticky odečte při objednání.

Cenová nabídka na míru do emailu

Napište mi prosím email na adresu MODERNIUKLID@gmail.com, kde mi stručně popište zda máte zájem o výrobky na běžný úklid, praní prádla nebo něco speciálního a v jakém čase se mohu ideálně ozvat, nezapomeňte také uvést i telefonní číslo, abychom se společně spojili co nejrychleji.

Pošlete objednávku ještě dnes a využijte všechny benefity

Začít objednávat je tak jednoduché...

Vyberte si zboží na eshopu Eurona nebo využijte možnost poslat email (moderniuklid@gmail.com) nebo sms +420 601 378 539 pro předchozí konzultaci, abyste získali všechny výhody a o nic důležitého nepřišli.

Heslo pro první objednávku a čerpání výhod je 420-6635418383.

Využijte výhody na maximum!

 

1. Co mi registrace přinese?

Díky registraci získáte celou řadu výhod. Třeba extra slevy z cen výrobků v katalogu podle výše své objednávky. Zapojit se můžete i do dárkového programu a získat tak každý měsíc skvělé dárky k nákupu. Jen na Vás záleží, zda se rozhodnete objednávat jen pro sebe nebo svou rodinu nebo i pro kamarádky a kolegyně a využít tak ceny bez 20 až 30 % marže ze své objednávky.

2. Platím nějaké vstupní poplatky?

Žádné vstupní poplatky neplatíte. Můžete si i zvolit různé způsoby doručení a platby. Pravidelné nákupy zde nejsou podmínkou ani pro čerpání provizí.

3. Jak se objednává, jaké jsou možnosti platby a doručení?

Objednáváte jednoduše online z pohodlí domova. Platba je dobírkou řidiči při předání balíčku nebo bankovní kartou online. Doručují 3 kurýrní společnosti, můžete si vybrat vždy jednu z nich. A to GLS, DPD, PPL. 

4. Získám k nákupu dárky navíc?

Jako nově registrovaný zákazník se můžete zapojit do Motivačního programu pro nováčky Úspěšný START. Program trvá 4 měsíce, první měsíc nakoupíte zboží za 100 bodů a ve druhém měsíci si můžete vybrat AVIVÁŽ ZDARMA dle svého výběru v hodnotě 199Kč. Druhý měsíc 120 bodů a dárek je Univerzální čistič opět dle svého výběru v hodnotě 229Kč. Ve třetím měsíci nakoupíte kumulativně za 150bodů a získáte nárok vybrat si ve 4. měsíci Gel na praní a zo na černé nebo barevné prádlo v hodnotě 369Kč. Zároveň se můžete přihlásit o odměnu z kampaně Otevřete dveře Euroně, která je pouze pro zákazníky, kteří zadaly heslo 420-6635418383 a podmínky jim přijdou do emailu.

První objednávka je velmi důležitá a to díky vzorníku všech aviváží, který získáte pokud první odeslaná objednávka bude za 100Bodů (1bod =25Kč Katalogových cen) a zároveň splníte 1.krok Úspěšného STARTU pro získání aviváže.

5. Je to časově náročné?

Jen Vy sama si určíte, kdy se budete svému koníčku věnovat. Můžete se rozhodnout pro objednávání jen sama pro sebe, nebo v případě zájmu rozvíjet svoje obchodní schopnosti a profesionálně růst. Rádi Vám podáme pomocnou ruku a poskytneme obchodní a marketingovou podporu.

6. Co znamená Garance spokojenosti?

Jistě oceníte 100 % záruku spokojenosti na všechny naše produkty, kterou poskytujeme. Během 30 dní můžete produkty, které nesplnily Vaše představy, vrátit bez udání důvodů. Jedinou podmínkou je vyčerpání obsahu 20% a zbylých 80% vrátíte do firmy.

7. Musím objednávat pravidelně každý měsíc?

Sama se rozhodnete, kdy objednáte. Výrobky jsou koncentrované a mohou Vám vydržet déle než jste čekala. Proto samozřejmě objednáte až budete potřebovat nové výrobky, případně budete chtít zkusit nové vůně nebo výrobky. Každý měsíc až dva je akční katalog plný výhodných sad nebo dárků. 

8. Výrobky se mi zalíbily a chtěla bych začít s přivýdělkem…

Eurona jakožto česká firma má tradici a zakládá si na čisté filosofii a prvotřídní kvalitě výrobků. A Vy teď máte ve svých rukou příležitost začít vydělávat a splnit si své sny, které si jinak nemůžete dovolit. Přípravky na úklid jsou tak účinné, že jimi ohromíte své přátele a rodinu a první korunky se pohrnou. Samozřejmě Vám jako zkušenný poradce budu k dispozici a všechny vaše otázky Vám zodpovím. 

Žádné vstupní poplatky neplatíte.

Pokud se rozhodnete objednat ekologicky šetrné výrobky do domácnosti, které Vám pomohou s úklidem a šetří vaše zdraví, rodinu i spotřebiče nic navíc neplatíte.

Objednáváte, když se Vám to hodí, a pro sebe nebo i své okolí.

Můžete si zvolit dopravce a způsob platby.

Heslo pro první objednávku a čerpání výhod je 420-6635418383.

Máte dotaz?

Moc ráda Vám ho zodpovím…

Lenka Kavková - osobní poradce Eurona by Cerny

moderniuklid@gmail.com

+ 420 601 378 539

Pin It on Pinterest

Share This