Ahoj! Vítám tě u nás doma…

Jmenuji se Lenka Kavková a jsem autorkou tohoto webu, a chci abyste jako já přestali uklízet celé soboty a v neděli úplně unavené padly na gauč…

Léta jsem uklízela s kartáčkem v ruce a lezla po kolenou, protože si na úklidu zakládám a mám ráda perfektní pořádek. Ale toho času, který jsem mohla trávit venku, s přáteli a rodinou, zabitý úklidem. Tomu je konec a jak na to se tady dozvíte…

Výrobky Eurona mi prvně koupil manžel jako překvapení.. Moc dobře ví, jak si na úklidu zakládám a i on sám má rád, když je doma pořádek. No a co koupil? Docela praktické věci, hlavně výrobky do myčky nádobí, protože to je můj nejoblíbenější spotřebič. Mám totiž ekzém a mýt nádobí v ruce, je pro mě veliký problém.

Dále čistič na trouby a grily, na ten jsem se moc těšila, protože troubu používáme i na ohřívání a grilování. A musím vám říct, že jsem byla tak moc mile překvapena, protože z fotek jsem viděla, co čistič dokáže, ale když to zkusíte doma, je to úplně něco jiného. Všem ho moc doporučuji vyzkoušet.

Další výrobek, který patří k mým oblíbeným je čistící krém, vhodný úplně na vše. Využití má jak v koupelně, kuchyni, ale já ho použila poprvé úplně jinde a to na škrábance a zbytky lepidla na vinylové podlaze. Nemáme prahy, a tedy pokud se pode dveře dostane prach, vlasy a drobné kamínky, třeba z chodby, okamžitě se začnou tvořit jemné škrábance a tomu se bohužel neubráníte. Čistící krém Eurona by Cerny to vše rozleštil a po škrábancích nebylo památky a jako bonus úplně lesklá podlaha.

Kdo za první objednávku může?

A výrobek, který za první objednávku může úplně nejvíc je čistič na žaluzie Eurona by Cerny. Mytí oken a čištění žaluzií vůbec nepatří k mým oblíbeným činnostem, protože dokonalého výsledku se mi téměř nedařilo docílit, raději jsem tedy dělala, že to nevidím. Znáte to, že? Chvíli jsem použití odkládala, protože jsem měla obavu z výsledku. Ale když jsem měla umytá okna i žaluzie perfektně během 20minut, měla jsem takovou radost, že bych snad uklidila všem sousedům.

Který výrobek patří k mým úplně nejvíc oblíbeným? No přeci ten univerzální… Používám ho několikrát denně, je v krásných šesti vůních a používám ho tedy podle nálady. Je to nepostradatelný pomocník hlavně v kuchyni, vozím ho i v autě a i ve sklepě už se mnou byl na generálním úklidu. Pak se určitě nezapomeňte podívat na aviváže, to je totiž vlaková loď mezi výrobky Eurona by Cerny. Úklidu s Euronou se věnuji déle než rok a podařilo se mi vytvořit více než 100 domácností spokojených při úklidu a praní prádla a i několika ženám zlepšit rodinný rozpočet.

Pin It on Pinterest

Share This