Vyberte stránku

Doma je nejlépe, vítej na chvilku u mě

Jmenuji se Lenka Kavková a budoucí máma a hlavně obchodní leader, a mým přáním a cílem, proč vznikl tento web je, abyste svou domácnost zvládali bez stresu a fakt na pohodu. Hlavně tedy úklid, ale i organizaci doma. Mám ráda minimalismus a okrajově i feng-shui, oba tyto směry doma používám.

Léta jsem uklízela s kartáčkem v ruce a lezla po kolenou, protože si na úklidu zakládám a mám ráda perfektní pořádek. Ale toho času, který jsem mohla trávit venku, s přáteli a rodinou, zabitý úklidem. Tomu je konec a jak na to se tady dozvíte

Pojďme udělat doma změny

Jsem konzerva a hodně dám na věci, které si nejdříve musím vyzkoušet sama, ale u této drogerie tomu bylo jinak. Stačilo mi vidět pár fotek vyčištěné trouby, jak rychle zmizí vodní kámen a když jsem to zjišťovala více, líbilo se mi celé nastavení firmy a příběh za tím.

Jsem od 5let ekzematik a navíc perfekcionista, potřebovala jsem tedy skloubit účinnost a šetrnost k pokožce, protože rukavice opravdu nedávám, to je ještě horší než mít vysušené a popraskané ruce z čistícího přípravku. To se mi ale opravdu strašně dlouho nestalo.

Záleží mi na tom, aby věci vydržely dlouho, ale nejen, aby sloužily, ale aby i dobře vypadaly. Co si budeme povídat rekonstrukce ať už malá nebo kompletní stojí statisíce. A pak když si poškrábete podlahu za 20 tisíc jenom v kuchyni posunutím nábytku, je to k vzteku, pláči a prostě zoufalství. Ano i to se mi bohužel stalo.

V mém případě nebylo o čem přemýšlet, co totiž můžu ztratit, když pro jednou koupím něco jiného než jsem kupovala doposud. No vůbec nic a nebo maximálně získám.  

 

Jak jsem se stala manažerkou domácnosti

Jistě jako každá žena jsem jí byla vždycky, jenže pořád tomu něco chybělo, to usnadnění, radost z úklidu a nejen zničené ruce a bolavá záda. Jo v 25 letech mě bolela záda z úklidu koupelny.

Začátek byla fotka snadného čištění žaluzií. Žádné komplikované kartáčky, ale ekologicky šetrný sprej s jemnou vůní levandule. Dvakrát jsem se zeptala, zda opravdu stačí nastříkat a setřít měkkým hadříkem. Jak jsem se již zmínila, dokud to neuvidím asi úplně neuvěřím. V tomto okamžiku za mě zasáhl můj muž. Nečekal na správný okamžik, ale jednal. Objednal mi vše, co jsem se zmínila, že buď dochází nebo věděl s čím se doma trápím.

 

Pin It on Pinterest

Share This