Každý z nás pere prádlo, myje nádobí, vytírá, utírá prach, vysává a další a další činnosti spojené s úklidem. Jenže je to příjemná činnost? No pro někoho možná jo, ale pro většinu z nás moc ne. Ale proč ne? Vždyť vaření máme rádi. Je tam ale ta vidina, že se dobře najíme. Jakou vidinu máte při úklidu? Že bude perfektně uklizeno? Neee? Ale mohlo by….

čistič na trouby

      čistič na trouby po půl hodině působení

Dlouhotrvající efekt

To je hlavní důvod proč používat Euronu, protože úklid je radost, jak při úklidu samotném, ale i po něm. Funguje jako kouzlo. Třeba odstraňování skvrn pomocí kyslíkového Agenta nebo po letech čistá trouba od několikaleté mastnoty. I nános vodního kamene na vodovodních baterií nebo v záchodě se strachy raději ztratí. A škrábance na nábytku? I na ty brzy zapomenete, protože na vás při koukání na televizi už nebudou mávat. Jistě, myslím to vážně.

Jeden z 5 smyslů čich

Je toto málo? Dobře přidáme… Znáte chlór, ocet, krtka do odpadu známého jako hydroxid sodný? A jak vám voní? Moc ne že? Nevadí, brzy i na tento čpavý zápach zapomenete. Eurona má příjemné čisté VŮNĚ téměř u všech výrobků a nebo jsou zcela bez parfemace. Vyberete si z 39 ucelených řad, některé jsou velmi široké, od pracího prášku přes toaletní vodu, jako velmi oblíbená vůně Green. Ale i kombinace vůní jsou možné, zapomeňte na to, že by se vůně nějak tloukly, naopak, skvěle se doplňují. Můžete je střídat třeba podle nálady.

eologie

ekologicky šetrná, nezatěžuje přírodu, spodní vody, rozložitelná do 15ti dnů

Jak je to s ekologií u Eurony?

Stále je to málo? A co trendy téma hýbající světem a tím je EKOLOGIE? Ano Eurona již 16 let vyrábí ekologicky šetrné výrobky. Co termín ekologicky šetrná ale znamená? Každý si pod tím představíme něco jiného. Někdo výrobky, které nezatěžují přírodu, někdo výrobky z čistě přírodních látek, jiný zase lokální výrobky, které nezatěžují životní prostředí dopravou, v této soouvislosti často diskutované dovážené mýdlové ořechy z Asie. A je tedy ekologická? An

o je vyrobena z látek, které neškodí životnímu prostředí a v přírodě jsou rozložitelné do 16 dní, ve vakuu ještě rychleji. V nabídce jsou i čistě přírodní výrobky, ale převážně v kategorii péče o tělo než na úklid. Neoznačujeme je BIO, protože BIO se nerovná EKO.

A co lidé s citlivou pokožkou, ekzémem, a dalšími onemocněními jako alergie nebo astma? Jako ekzematik mám ruce i po úklidu klidné bez začervenání a manželovy záchvaty kašle z prachu jsem dlouho neslyšela. I maminky s malými dětmi, které jsou citlivé více, si chválí hlavně prací prášky, které neobsahují dráždivý formaldehyd, který je agresivní látkou hlavně v zimním období.

Ne nekončíme, ještě tu úspora a to jak finanční tak i místa. Jak je to možné? Výrobky jsou i několikrát koncentrované, tedy jednoduše si ho rozředím podle potřeby. A výrobky, co se neředí, jsou také koncentrované, třeba prací prášky, dávkujeme velmi malé množství, protože neobsahují zbytečná plnidla jako sůl, soda, křída nebo drcené sklo. To stejné je u aviváže, na jednu 6 kg pračku stačí neuvěřitelných 18ml. A to bych mohla vyjmenovávat další a další příklady.

Česká výroba

česká vlajka

           vyrobeno v Česku, žádný dovoz

Podporuji Český trh, firma sídlí v Červeném Kostelci v Královéhradeckém kraji, drogerie se zde vyrábí, skladuje a distribuuje přímo zákazníkům prostřednictvím přepravních firem. Tady je i souvislost právě s výdělkem, nedováží se k obchodníkovi, který následně posílá do supermarketů a oba si nechávají svojí část marže. Tuto marži dostane přímo poradce a tedy je možno i zachovat kvalitu výrobků na nejvyšší úrovni, protože není vnější tlak na cenu ze zmíněných supermarketů.

Může se stát, že i přes všechny tyto důvody se vám Eurona nemusí stále líbit, ale pro většinu domácností, které ještě stále perou se zmíněnými plnidly, dýchají chlór při čištění koupelny a myslí na svoje nejbližší, a trochu i na přírodu, je to možnost jak změnit život k lepšímu.

Pin It on Pinterest

Share This