Vyberte stránku

Hned od první chvíle jsem měla pocit bezpečí z této firmy a proč? Protože má budoucnost, sice je už na trhu od roku 2003, ale stále překvapuje. Není to jen o nových výrobcích několikrát do roka, ale právě změna obalů na líbivější a praktičtější. Inovace výrobků na čistě přírodní, igelitové tašky na papírové.. A to není vše, vývoj je vidět i ve školeních pro nové poradce, technologický pokrok a nádherné dárky v soutěžích.

Eurona v televizi

V minulosti se i Eurona objevila v TV pořadech třeba Životní úklid s Euronou vysílaný na TV Prima, i v pořadech na TV Barrandov. Majitel Lukáš Černý se svou ženou Veronikou Zaňkovou jsou také slavným párem, Veronika zářila v soutěži SuperStar a už v tu dobu tvořili s Lukášem pár a dnes mají 3 krásné děti.

Zdraví životní styl a hubnutí

Dalším velkým projektem Lukáše Černého jsou lososi, konkrétně projekt Moře v srdci Evropy, kdy tento nápad vzešel právě kvůli zdraví, zdravému životnímu stylu a hubnutí. Tuňák v konzervách, kterého Lukáš jedl právě proto, aby si udržel váhu nahradil losos chovaný v křišťálové vodě. Unikátní chov lososa, který je první takový v Evropě. Především jde o poslání chránit a vážit si přírody. V nabídce přímo v eshopu Eurony jsou salátky z lososa, které jsou skvělým zdravým obědem nebo večeří, především díky Omega 3 a 6 mastných kyselin. Jsou v praktickém balení vhodné i na cesty, do práce a především v několika příchutích.

Ocenění

Výrobky Eurona mají vysoký standard kvality a proto bylo firmě v roce 2017 uděleno prestižní ocenění Národních cen kvality, které udílí Rada kvality ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí, obchodu a průmyslu. Právem je tedy hrdým držitelem certifikace Evropské unie EU Ecolabel a ekoznačky Ekologicky šetrný výrobek za výrobky z praní White & Bright (prášek na bílé prádlo) a Baby & Sensitive (prášek pro citlivou pokožku).

I v roce 2011 získala ocenění a to FIRMA ROKU za 2.místo v Královehradeckém kraji. Nebojí se ani expanze do sousedních zemí, konkrétně na Slovensko a Polsko a to už v roce 2004. I v našem týmu máme holky ze Slovenska 🙂

 

Pin It on Pinterest

Share This