Vyberte stránku

Jaká spolupráce? Škoda, že teď nevím, co vám běží hlavou, ale můžete mi napsat do komentáře. No a co je tedy hlavním tématem tohoto článku? No přeci peníze? Protože peníze hýbou světem, dělají radost i starost. Dá se ale vydělat i s Euronou? Jistě, že dá… Samozřejmě, že někdo víc a někdo méně. Když jsem hledala přivýdělek k práci, nechtěla jsem po večerech a nocích plést čepice a šály, nebo montovat tužky a lepit obálky.

PORADCE, PRODEJCE, SAMOSPOTŘEBITEL

Chci pracovat s lidmi, předávat jim svoje zkušenosti, tedy být PORADCE. Ano to je nejzajímavější možnost spolupráce s Euronou. Doporučuji kvalitní výrobky a u toho i nabídnu možnost přivýdělku opět tímto doporučením? Zní to moc jednoduše? Vždyť taky je. Samozřejmě každá práce má svá pravidla i tady jsou, ale všechny vás je naučím. První krok v rozhodnutí je chtít a druhým být ochoten se učit. Úspěch nepřichází během prvních dnů, ale spíše týdnů, když to dělám pořádně tak přijde.

Jste maminka na mateřské a nevzali vám dítě do školky? Nebo potřebujete peníze dost rychle? Samozřejmě bez půjček 🙂 Tady je lepší ze startu výrobky prodávat, tedy být PRODEJCE, výdělek je ihned a to rozdílem mezi nákupní a prodejní cenou, tzv. marží. I tady platí, čím víc objednávám, tím větší mám marži. Ale z dlouhodobého hlediska nedoporučuji. Vezměte si ten strávený čas s tříděním objednávek, donáškou a peníze, které vám v tom budou ležet.

Poslední možnost je být SAMOSPOTŘEBITEL, jak už název napovídá, objednávám pro sebe a pro svoje potřeby. I tady si můžu pár stovek přilepšit. Samozřejmě i z této pozice se kdykoliv můžu přesunout jinam.

PORADCE

Všechny tři možnosti jsme si představili a teď se vraťme k té nejzajímavější a to PORADCI. Co je tedy hlavní náplní? Registrovat lidi do své sítě, učit je, to co funguje v budování týmu a byznysu. Ano jde o Multi Level Marketing (MLM). Ten je v Čechách kvůli minulému režimu a ranému kapitalismu špatně vnímán. A to jen proto, že v naší zemi nebyl dobře pochopen. Ve skutečnosti jde o víceúrovňový marketing, kde je spravedlivý systém odměn. Pro zajímavost tento systém je v USA velmi oblíben, využívá ho více jak 1000 firem. Nejedná se o nelegální pyramidu, nebo letadlo, kde se prodává neexistující produkt. Tady je produkt reálný a jaký kvalitní.

A co je na tom všem nejlepší? Že se dá práce dělat z domova. Třeba při zaměstnání, jako já, nebo vhodná pro maminky na mateřské a babičky v důchodu. A může se to zalíbit i mužům, vezměte si toho mého, taky koupil první balík právě on. V tuto chvíli zapomeňte na pojem zaměstnanec, ale vžijte se do nové role a to PODNIKATEL. Nejdříve provize čerpáte jako slevu za zboží a platíte jen manipulační poplatek za balné 121Kč. Když už jsou provize větší, vyplatí se založit živnost a nechat si je zasílat na účet jako odměnu. Abyste neměli doma skládek se zbožím na několik let dopředu 🙂

A co k tomu všemu potřebuji? Vlastní registrační číslo, chytrý telefon nebo PC a určitě odhodlání.

Pin It on Pinterest

Share This