Vyberte stránku
Vánoce 2019

Pohádkový čas Vánoce

Neznám nikoho, kdo by nemiloval Vánoce, je to prostě nádherný a především kouzelný čas. Vánoce jsou světélka, vůně punče, cukroví, jehličí a nádherná výzdoba nejen v obchodních centrech. Co, ale dělá Vánoce Vánocemi? Jsou to drahé dárky, hon za perfektní výzdobou, načančaný stromek, hodně dárků, luxusní večeře? Ale jo, proč ne, pro někoho to je důležité dopřát si opravdu perfektní čas. Samozřejmě, že pro někoho jsou to vzpomínky. Každý máme právo si zvolit, jak budeme Vánoce slavit. Někdo má rád klasiku, tradice, jiný zase moderní styl a sleduje trendy. Vánoce 2019 by měli být tedy osobité a jedinečné. Barvy pro Vánoce 2019 jsou bílá a fialová, obě tyto barvy jsou duchovní, mystické, kdy se používají k meditace a spojení s vyššími silami. Proto udělejme si Vánoce podle nejtajnějších přání, letos si to můžete dopřát.

Základem je mít představu, jak by měli Vánoce vypadat, zkuste letos změnu, nakupte si nové ozdoby nebo drobné dekorace. Můžete se samozřejmě inspirovat i v přírodě. Pořád se ale držte své představy o finálním výsledku. Všichni víme, že obývací pokoj jako je z módních časopisů o bydlení asi nevykouzlíme, ale vy se musíte cítit velmi dobře a uvolněně, to je základ všeho. Ať už jde o věnec na dveře nebo adventní, výzdoba na oknech, poličkách zkuste být jednotní.

Barvy

Vánoce 2019 barvy

nádherné spojení bílé a fialové

Letošní barvy jsme si řekli, že jsou bílá a fialová. Můžete si ale vybrat jen jednu z nich a nebo je kombinovat s jinými oblíbenými barvami… Třeba bílá s růžovou nebo mátovou jsou nádherné kombinace a dnes se již dá spoustu ozdobiček sehnat běžně v hobbymarketech nebo hypermarketech s jídlem. Fialovou seženete v několika odstínech, které doporučuji kombinovat mezi sebou a již nedoplňovat jinou barvou, maximálně tou bílou.

Nikdo však neříká, že nemůžete použít klasiku červenou se zlatou nebo stříbrnou s modrou, pokud jsou to vaše oblíbené a máte vše již doma nakoupené. Ale pozor na to, aby nebyly každé Vánoce stejné, jak se říká přes kopírák, někdy to malou změnu chce. Věřte mi, v minulosti byly Vánoce vždy hodně podobné, nakonec jsem začala trendy sledovat a nakupovat nové a nové dekorace, někdy to došlo i tak, že jsem si je musela vyrobit nebo přebarvit. A vždy jsem se na to těšila více a více. Najednou jakoby se stalo kouzlo, nové, magické spojení mě a Vánoc.

Nepodceňte přípravy

Teď tedy úplně nemyslím koupi dárků, ikdyž to je hodně důležité. Mám na mysli úklid. To je alfa omega všeho. Pokud se rozhodnete na konci listopadu umývat okna, abyste mohli nalepit vložky, co děti vyrobily, začnete tuto činnost nenávidět. Brzy je tma, venku zima, pochmurné počasí, máchání rukou. Stop, to vážně ne. Toto jsou většinou přežitky od babiček, které si na to potrpěly, ale žijeme v nové uspěchané době. Mytí oken nechte na poslední teplý víkend ještě před změnou času. Že jste to nestihli? Nevadí, umyjte je jen zevnitř, jen pro ten pocit. A nebo je nemyjte, přeci nejsou tak špinavé, že přes ně není vidět.

Vánoce 2019

Výměna dekorací za vánoční

Jinak s tím mytím zevnitř, to byla legrace, když se rozhodnu je umýt, tak kompletně. Já mám super pomocníky, se kterými to jde během pár minut a bez máchání rukou. >>>Proč změnit drogerii

Ano není to jen o mytí oken, ale kompletně kuchyňská linka, všechny lapače prachu umýt. A co kdybyste je umyté schovali do krabice a trošku uvolnily energie? V čistém a nepřeplácaném prostředí totiž energie lépe plynou a mají intenzivnější tok a působení. Také mám ráda drobnosti, ale všeho moc škodí a nebo se říká všeho s mírou. Vezměte si, že máte celoročně vystavené vzpomínkové předměty a najednou k nim přidáte ještě ty vánoční. Raději je jen vyměňte po dobu Vánoc. Vždy se k těm původním můžete po Vánocích vrátit.

Vánoce 2019 Eurona

Eurona Vánoční vůně cukroví

Kouzlo nakonec

A teď si pojďme dotvořit tu krásnou atmosféru. Vybraný styl a představu máme, uklizeno taky a třešnička na dortu jsou vůně. Jistě kouzlo udělají i světýlka a svíčky, ale vůně, to je to co vám dá pocit bezpečí a že jste doma. Letošní Vánoce 2019 je potřeba zakončit pohodově a v klidu, protože tento rok, byl hodně zaměřený na úspěch, riskování a s tím je samozřejmě spojený stres. Rok se blíží do finále a i my bychom měli zvolnit a užít si ho právě v tento čas.

Pečení cukroví udělá perfektní atmosféru a dokonalou vůni vanilky, koření a třeba rumu, který do cukroví přidáváme. Jak už víte já miluji svůj byt, svou rodinu a taky hezké věci, proto když jsem zjistila, že na Vánoce 2019 budou nové vánoční vůně do bytu, byla jsem nadšená. Ta vůně je cítit jako sladké karamelové cappuccino nebo rumové vanilkové cukroví. Nejlepší na tom všem je, že i můj nejoblíbenější čistící prostředek je v této vůni. Rovnou tedy při úklidu už vše voní, jako bych vytáhla horký plech s cukrovím z trouby a k tomu uvařila lahodnou kávu. A pro uchování tohoto nádherného spojení mi právě pomůže aromadifuzér s tyčinkami nebo prostorové aromatikum, které provoní prostor rychle a intenzivně. >>> prohlédnout vánoční vůni

Pin It on Pinterest

Share This